Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dom Mediowy IKC

dom mediowy

Dom Mediowy Ilustrowanego Kuriera Codziennego. Co możemy dla ciebie zrobić?

Ilustrowany Kurier Codzienny to nie tylko ogólnopolski portal mający już w tej chwili cztery oddziały: w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie i Tarnowie, ale także Dom Mediowy oferujący pełną gamę usług w obsłudze reklamowo-promocyjnej firm i instytucji.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Telewizja i radio – gwarancja najniższej ceny

Wchodząca w skład grupy Ilustrowanego Kuriera Codziennego telewizja regionalna posiada w pełni wyposażone profesjonalne studio TV oraz zaplecze produkcyjne i sprzętowe, dzięki czemu realizujemy płatne audycje sponsorowane (polityka, sport, kultura, rozrywka itp.).

Odpłatnie przygotowujemy programy „na żywo” z dowolnego miejsca w kraju i w regionie. Realizujemy relacje kulturalno-sportowe (także „na żywo”).

W naszej ofercie mamy także produkcję filmów promocyjno-reklamowych dla firm, teledysków i filmów dokumentalnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem (m.in. kranem kamerowym o ramieniu 10 metrów i nowoczesnymi dronami), dzięki czemu możemy podjąć się praktycznie każdej produkcji telewizyjnej.

Współpracujemy z ogólnopolskimi i lokalnymi stacjami telewizyjnymi i radiowymi w całym kraju. Gwarantujemy najniższe ceny przy realizacji i emisji spotów reklamowych.

Wydawnictwo – gwarancja najniższej ceny

Jako Ilustrowany Kurier Codzienny zajmujemy się głównie wydawaniem portalu www.ikc.pl oraz realizacją składu i druku wydawnictw okazjonalnych.

Drukujemy ulotki, plakaty, teczki ofertowe, gazety i katalogi.

Prowadzimy także redakcje terenowe oraz wydajemy (w przypadku zamówienia) Ilustrowany Kurier Codzienny w wersji gazetowej (ilość stron, nakład i cena do uzgodnienia).

Spółka zatrudnia do realizacji poszczególnych projektów profesjonalnych dziennikarzy i fotografów oraz doświadczonych grafików.

Wydaliśmy do tej pory 5 książek (prawie wszystkie się sprzedały). Projektowaliśmy i drukowaliśmy kilkanaście innych pozycji książkowych oraz gazety lokalne: m.in. Miesięcznik Tarnów.in, Radło, czy branżową gazetę ogólnopolską „Magazyn Winiarski”. Wydajemy także Ilustrowany Kurier Codzienny.

Redakcja – gwarancja najniższej ceny

Nasza redakcja przygotowuje na zamówienie materiały prasowe z konferencji, spotkań czy innych wydarzeń. Pomagamy także prowadzić portale społecznościowe dbając o ich bieżącą aktualizację.

Oferujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Reklama zewnętrzna – gwarancja najniższej ceny

Jako Ilustrowany Kurier Codzienny współpracujemy także z właścicielami wielkoformatowych powierzchni reklamowych w całym kraju.

Zajmiemy się przygotowaniem, drukiem i zamieszczeniem reklam wielkoformatowych na zlecenie naszych klientów.

Ofertę reklamową wraz z wyceną przygotowujemy dla naszych klientów indywidualnie. Kontakt: tel. 509-105-880. E-mail: kontakt@ikc.pl

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaufali nam m.in.:

Starostwo Powiatowe w Tarnowie

PUP Tarnów

Gmina Ryglice

Leroy Merlin

Leżajsk – miasto i gmina

Zakłady Mechaniczne

Grupa KNC

Enopress sp. z o.o.

Sprawdź jeszcze to w naszej ofercie

Cennik

Cennik banerów zamieszczonych na głównej stronie grupy IKC oraz na pierwszej stronie w poszczególnych miastach. Wszystkie ceny netto. Do faktury doliczamy 23 % VAT....

Kontakt

Ilustrowany Kurier Codzienny IKC – bezpłatna gazeta i sieć portali regionalnych. Wydawca: IKC sp. z o.o. – prezes Rafał Stec. Redakcja: tel.: 600-015-060; e-mail:...

Realizacje

Zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem nieruchomości, wydarzeń, inwestycji czy też zabytków. Nasi pracownicy są po szkoleniach i posiadają licencję do komercyjnego wykorzystania możliwości dronów....

Książki

Engelbert Guzdek. Kat Powiśla. Co mówi dziś mieszkańcom nazwisko zbrodniarza, który ma sumieniu blisko dwa tysiące istnień ludzkich? Co ludzie pamiętają z tamtych, mrocznych...